Google+
Vitajte na XP Zoznamka, kresťanské zoznamky Find Your True Christian Match In Ashburn or VA

Zaregistruj sa a kontaktuj xpdating.com ostatné užívateľa!

Dátum narodenia:
Viera:

Mal/a si na mysli user@domain.com ×

Po vytvorení účtu dostanete oznámenie emailom

Spojené Štáty Americké > Zmeniť štát
napr. Ashburn

Som starší ako 18 rokov. Kliknutím na toto tlačidlo potvrdzujem, že som prečítal/a a súhlasím s Podmienkami použitia, Ochranou súkromia a Cookies

Najnovší užívatelia

Vitajte na XP [ Kai Rau ] Zoznamka. Christian datovania nemá nič spoločné s tým, ako skúsení ste, ale s tým, kto vaše srdce Master je.

To je kresťanská zoznamka-site pre všetkých kresťanov po celom svete, bez ohľadu na vieru a tradície, ktoré chce nájsť svoju pravú lásku.


Názov webu sa môže zdať trochu divné, ak človek nie je oboznámený s gréckeho jazyka a môže byť potreba je vysvetliť trochu.


XP je vyslovovanie [kaɪ roʊ], ako to je odvodené z dvoch gréckych písmenami "χ" [kaɪ] a "ρ" [roʊ]. Tieto listy predstavujú Krista monogram, ktorý možno nájsť na sviečky v našich cirkvách.


To kresťania používali tieto dva listy veľmi skoro v dejinách kresťanstva je stanovená historický fakt.
Tieto listy sú prvé dve písmená gréckeho slova "Χριστος", čo znamená "pomazaný", alebo Krista.

"Dating" je angličtina a prostriedky s niekým zoznámiť.


To je tiež dôvod, prečo je tento web s názvom XP Zoznamka.
Táto stránka je zameraná na kresťanské datovania a nič iného.


Obrázok hore sa nemusia zobrazovať aktuálny členmi tejto webovej stránky, ale sú tam slúžiť ako príklady toho, ako by mala byť vaša profilová fotka vyzerať má byť schválený.
Rešpektujeme vaše súkromie a ručne skontrolovať všetky nové profily, aby sa pokúsili potvrdiť, že sú skutočné. Prečítajte si prosím naše zásad ochrany osobných údajov než sa k nám pripojili.

Ak zistíte, niekoho, kto sa snaží získať priazeň vás, keď ste sa chatovanie na internetových stránkach, alebo stretnutie s niekým, koho ste stretli on-line v reálnom živote, alebo ak sú o to, kto tvrdí, že je, prosím kontaktovať support-tím .


Pridajte sa k nám zadarmo vyplnením vašich informácií vo formulári vyššie, alebo použite náš špeciálny krátky registračný formulár , aby sa stal členom XP Zoznamka dnes.
Aj keď k nám je zadarmo, je však veľmi odporúčame upgrade na platené členstvo čo najskôr, pretože to výrazne zvýši vaše šance na nájdenie lásky.
Ak si chcete prečítať o rôznych druhov členstva, ktoré je ponúkané na týchto internetových stránkach a výhody prechodu na platené členstvo, prosím, prečítajte si naše FAQ -section .Sledujte nás na sociálnych sieťach: