Zarejestruj się, by kontaktować się z członkami xpdating.com!

Data urodzenia:
Religia:

Czy miałeś na myśli user@domain.com ×

Tworząc konto będziesz otrzymywać powiadomienia na email

Stany Zjednoczone Ameryki > Zmień państwo
na przykład Ashburn

Mam powyżej 18 lat. Klikając ten przycisk potwierdzam, że przeczytałem i zgadzam się z Warunkami umowy, Polityką prywatności oraz Polityką cookie.

Atrakcyjne Partie Tuż Obok Ciebie!

Witamy w XP [ Kai Rau ] Randki. Randki chrześcijańska nie ma nic wspólnego z tym, jak doświadczony jesteś, ale z twojego serca, którzy Master.

To jest Christian randki miejscu dla wszystkich chrześcijan na całym świecie, niezależnie od wiary i tradycji, które chce znaleźć swoją prawdziwą miłość.


Nazwa strony może wydawać się nieco dziwne, jeśli nie zna języka greckiego, a może trzeba wyjaśnić trochę.


XP jest wymawiane [kaɪ roʊ], ponieważ pochodzi od dwóch greckich liter "χ" [kaɪ] i "ρ" [roʊ]. Te litery tworzy Chrystusa-monogram, które można znaleźć na świece w naszych kościołach.


To chrześcijanie stosować te dwie litery bardzo wcześnie w historii chrześcijaństwa jest założona fakt historyczny.
Te listy są dwie pierwsze litery greckiego słowa "Χριστος", co oznacza "Namaszczony" lub Chrystusa.

"Dating" jest angielski i środki, aby spotkać się z kimś.


Jest to również powód, dla którego ta strona jest nazwany Randki XP.
Ta witryna skupia się na randki chrześcijańskiej i nic więcej.


Na zdjęciach powyżej nie może wyświetlić rzeczywiste członków tej stronie, ale są tam, aby służyć jako przykłady, w jaki sposób powinien wyglądać profil zdjęcia do zatwierdzenia.
Szanujemy Twoją prywatność i ręcznie wszystkie nowe profile, które starają się potwierdzić, że są one prawdziwe. Zapoznaj się z naszą polityka prywatności zanim dołączysz do nas.

Jeśli stwierdzisz, że ktoś próbuje zyskać przychylność ciebie, gdy jesteś na czacie na stronie internetowej lub spotkanie z kimś, kogo spotkałem w Internecie w prawdziwym życiu, a jeżeli nie są, którzy twierdzą, że są, proszę kontakt z naszym wsparcie-team.


Dołącz do nas za darmo, wypełniając swoje dane w formularzu powyżej lub skorzystać z naszego formularza specjalny krótkie Rejestracja stać się członkiem randki XP dziś.
Mimo że dołączy do nas jest darmowe, to jednak zaleca się uaktualnienie do płatnego członkostwa tak szybko, jak to możliwe, ponieważ będzie to znacznie zwiększyć swoje szanse na znalezienie miłości.
Aby przeczytać o różnych rodzajach członkostwa, które jest oferowane na tej stronie, a korzyści płynące z aktualizacji do płatnego członkostwa, proszę przeczytać nasz FAQ -section .Śledź nas na social media: