Užsiregistruok ir bendrauk su svetainės xpdating.com nariais!

Gimimo Data:
Religija:

Ar turėjote galvoje user@domain.com ×

Sukūręs paskyrą, pranešimus gausi el. paštu

Jungtinės Amerikos Valstijos > Pakeisti šalį
pvz. Ashburn

Man daugiau kaip 18 metų. Spausdamas šį mygtuką patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su Taisyklėmis, Privatumo politika ir Slapukų politika

Naujausi Nariai

Sveiki XP [ Kai Rau ] Pažintys. Krikščionių pažintys neturi nieko daryti su, kaip patyręs esate, bet su tuo, kas jūsų širdies Meistras yra.

Tai Krikščionių Pažinčių svetainė visiems krikščionims visame pasaulyje, nepriklausomai nuo tikėjimo ar tradicija, kad nori rasti savo tikrąją meilę.


Svetainės pavadinimas gali atrodyti šiek tiek keista, jei vienas nėra susipažinę su graikų kalba ir gali tekti paaiškinti truputį.


XP tariama [kaɪ roʊ], nes jis yra kilęs iš dviejų graikiškų raidžių "χ" [kaɪ] ir "ρ" [roʊ]. Šie laiškai sudaro Kristaus monograma, kad galima rasti ant mūsų bažnyčių žvakės.


Tai krikščionys naudoti šiuos du laiškus labai anksti krikščionybės istorijoje yra įsteigtas istorinis faktas.
Šie laiškai yra pirmieji du raidės graikų kalbos žodžio "Χριστος", kuris reiškia "pateptasis" arba Kristų.

"Dating" yra anglų ir reiškia, kad atitiktų kažkas.


Tai taip pat priežastis, kodėl ši svetainė yra pavadintas Pažintys XP.
Ši svetainė yra orientuota į krikščionių pažintys ir nieko daugiau.


Nuotraukos virš negali rodyti tikrąsias šios svetainės nariai, bet turi tarnauti kaip pavyzdžiai, kaip savo profilio nuotrauką turėtų atrodyti turi būti patvirtintas.
Mes gerbiame Jūsų privatumą ir rankiniu būdu peržiūrėti visus naujus profilius pabandyti patvirtinti, kad jie yra realus. Prašome perskaityti mūsų privatumo politikos prieš jums prisijungti prie mūsų.

Jei pastebėsite, kad kažkas bando įgyti džiaugtis jumis, kai jūs kalbatės svetainėje arba konferencijų su žmogumi, jūs susitiko internete ir realiame gyvenime arba jei jie yra ne tai, kas sakosi esąs, prašome susisiekti su mūsų palaikymo.


Prisijunkite prie mūsų nemokamai užpildydamas savo informaciją į formą arba pasinaudokite mūsų ypatingą trumpas registracijos formą tapti Pažintys XP narys šiandien.
Nors prisijungti prie mūsų nemokamas, tačiau tai yra labai rekomenduojama, kad jūs atnaujinti į mokamą narystę kuo greičiau, nes tai bus žymiai padidinti jūsų šansai rasti meilę.
Norėdami skaityti apie įvairių rūšių narystės kad yra siūlomos šiame tinklalapyje ir apie perėjimą į mokamas narystės naudą, skaitykite DUK -section .Sekite mūsų socialinės žiniasklaidos: