Zaregistruj se a kontaktuj xpdating.com ostatní uživatele!

Datum narození:
Náboženství:

Měl/a jsi na mysli user@domain.com ×

Po vytvoření účtu obdržíte oznámení emailem

Spojené státy americké > Změna země
např. Ashburn

Jsem starší 18ti let. Kliknutím na toto tlačítko potvrzuji, že jsem přečetl/a a souhlasím s Podmínkami užití, Ochranou soukromí a Cookies

Žhaví kámoši nedaleko vás!

Vítejte na XP [ Kai Rau ] Seznamka. Christian datování nemá nic společného s tím, jak zkušení jste, ale s tím, kdo vaše srdce Master je.

To je křesťanská seznamka-site pro všechny křesťany po celém světě, bez ohledu na víru a tradice, které chce najít svou pravou lásku.


Název webu se může zdát trochu divné, pokud člověk není obeznámen s řeckého jazyka a může být potřeba je vysvětlit trochu.


XP je vyslovován [kaɪ roʊ], jak to je odvozeno ze dvou řeckých písmeny "χ" [kaɪ] a "ρ" [roʊ]. Tyto dopisy tvoří Krista monogram, který lze nalézt na svíčky v našich církvích.


To křesťané používali tyto dva dopisy velmi brzy v dějinách křesťanství je stanovena historický fakt.
Tyto dopisy jsou první dvě písmena řeckého slova "Χριστος", což znamená "pomazaný", nebo Krista.

Dating je angličtina a prostředky datování.


To je také důvod, proč je tento web s názvem XP Seznamka.
Tato stránka je zaměřena na křesťanské datování a nic jiného.


Obrázek nahoře se nemusí zobrazovat aktuální členy této webové stránky, ale jsou tam sloužit jako příklady toho, jak by měla být vaše profilová fotka vypadat má být schválen.
Respektujeme vaše soukromí a ručně zkontrolovat všechny nové profily, aby se pokusili potvrdit, že jsou skutečné. Přečtěte si prosím naše zásad ochrany osobních údajů než se k nám připojili.

Pokud zjistíte, někoho, kdo se snaží získat přízeň vás, když jste se chatování na internetových stránkách, nebo setkání s někým, koho jste potkali on-line v reálném životě, nebo jsou-li o to, kdo tvrdí, že je, prosím kontaktovat support-tým .


Přidejte se k nám zdarma vyplněním vašich informací ve formuláři výše, nebo použijte náš speciální krátký registrační formulář , aby se stal členem XP Seznamka dnes.
I když k nám je zdarma, je však velmi doporučujeme upgrade na placené členství co nejdříve, protože to výrazně zvýší vaše šance na nalezení lásky.
Pokud si chcete přečíst o různých druhů členství, které je nabízené na těchto internetových stránkách a výhody přechodu na placené členství, prosím, přečtěte si naše FAQ -section .Sledujte nás na sociálních sítích: